Про компанію

Кооператив Кераміка пропонує величезний вибір авторських керамічних виробів: керамічні вази різних розмірів, керамічні горщики для квітів, декоративні тарілки, керамічні статуетки, сувеніри з кераміки, декоративні панно тощо. У фотокаталозі товарів ви знайдете кераміку на будь-який смак - від давньогрецьких мотивів до сучасної абстракції. Вся продукція виконана художниками-професіоналами з академічною освітою.

Кооператив «Кераміка» зацікавлений в співпраці з оптовими покупцями. Для таких клієнтів ми підготували надзвичайно вигідну пропозицію.

Кооператив «Кераміка» має величезний досвід створення різноманітних керамічних виробів. Об'єднання було засноване в 1987 році. Наші художники та гончарні майстри перейняли кращі традиції попередніх умільців і постійно покращують свої знання, щоб створювати справжні керамічні шедеври.

«Кераміка» є передовим виробником України. Керамічні вироби нашого виробництва гідно представляють країну на міжнародних виставках. Так, кооператив був дипломантом і учасником всесоюзної виставки кераміки в м. Київ 1989 року, виставки «ІmportShop-99» (Берлін), вернісажу «Інтер Дизайн 2003» (Львів), «Інтер'єр Дизайн 2003» (Харків), експозиції «Lenta Lynn Jarret 2004» в США, ярмарки« Lehі.Ke 2006» (Іспанія),«Art Expo 2008» (Молдова).

За 20-річну історію кооператив «Кераміка» став заслуженим конкурентом на світовому ринку. Наші керамічні вироби посіли гідне місце в приватних колекціях Італії, Франції, Іспанії, Німеччини, Норвегії, Греції, Австрії, Росії, Данії, США, Ізраїлю та багатьох інших країн.

Більше інформації про продукцію компанії ви можете дізнатись тут.

 
 

Статті компанії

Арт-кераміка: неперевершеність та ексклюзивність у кожному виробі

29 жовтня 2013 в 14:31
 
Арт-кераміка: неперевершеність та ексклюзивність у кожному виробі

Сьогодні ручна робота дуже високо цінується, тим більше, якщо вироби виконані з екологічно чистих матеріалів. Щоб поповнити свою колекцію ексклюзивними сувенірами з кераміки, переходьте на статтю! Ви будете задоволені!

 
 

Керамічна ваза - нотка старожитності у сучасному інтер'єрі

31 жовтня 2012 в 12:14
 
Керамічна ваза - нотка старожитності у сучасному інтер'єрі

Керамічні вази служать людству протягом багатьох тисяч років. Актуальні вони і в сучасному інтер'єрі. Кооператив «Кераміка» представляє асортимент ексклюзивних керамічних ваз, а наші дизайнери розкажуть, як з їх допомогою надати дизайну приміщення завершеного вигляду.

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create