УЩР - Углещелочной реагент

УЩР - Углещелочной реагент
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 998859672
 
Способи оплати: Олата по домовленості, Готівкою, Безготівковий
Способи доставки: Доставка по домовленості, Самовивіз, Доставка кур'єром, Доставка поштою, Доставка транспортною компанією, Нова пошта

Опис УЩР - Углещелочной реагент

Углещелочной реагент-є досить ефективним хімічним реагентом для приготування промивальних рідин, незважаючи на свою відносно невелику вартість. Його отримують шляхом обробки бурого вугілля каустичною содою, внаслідок чого, гумінові кислоти, що містяться у бурому вугіллі, розчиняються. Також:
- застосовують для зниження водоотдачи, в'язкості і СНС промивальних рідин.
Недоліками УЩР є чутливість оброблених ним промивальних рідин до дії агресивних електролітів-іонів багатовалентних металів; при підвищеній мінералізації середовища може зростати водоотдача і навіть випадати тверда фаза. Розчини, оброблені УЩР, підвищують клейкість кірок на стінках свердловини.
- при невеликих концентраціях зменшувати в'язкість глинистих розчинів.
- зменшує водоотдачу, підвищує стабільність і в'язкість, знижує статичну напругу зрушення глинистого розчину. УЩР не слід застосовувати для обробки глинистих розчинів в умовах сильних осипів і високої мінералізації, оскільки при цьому надмірно зростає в'язкість.
- УЩР що містить 15 г вугілля і 2 г NaOH на 100 см3 води, призводить до зниження швидкості корозії як стали, так і алюмінієвих сплавів.
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create