Керамічні вази спрадавна вважалися почесним подарунком не тільки для важливих персон, але і для богів. Численні стародавні цивілізації використовували їх для різних ритуалів, декорування приміщень і т.д. Керамічні вази не втратили своєї актуальності і донині.

Кооператив «Кераміка» протягом 20 років виготовляє і реалізує ексклюзивні керамічні вази ручної роботи. Наші досвідчені художники-професіонали втілили у своїй творчості найрізноманітніші ідеї: від давньогрецьких ілюстрацій олімпійських перемог до сучасного постмодернізму. Глина - природний матеріал, вироби з неї додають будинку відчуття тепла і затишку.

Розглянемо на конкретних прикладах, як декоративні вази або їх комплекти допоможуть внести в інтер'єр додаткову «родзинку», стати яскравим акцентом чи завершальним штрихом оформлення приміщення. Для вдалого декорування потрібно взяти до уваги розмір, форму, колір, стиль, в якому виконана ваза.

В залежності від місця розташування, вази можуть бути підлоговими і настільними. У підлогові керамічні вази можна поставити живі квіти, букет з сухостою, мокрі парасолі або прикрасити їх мішурою. Найкраще велика ваза будемо виглядати в просторій залі або вітальні. «Кераміка» пропонує вашій увазі великий асортимент ваз різного розміру: вузькі та високі, широкі та низькі, а також комплекти з 2-3 виробів.

Невеликі оригінальні вазочки, розставлені на полицях, столиках або тумбочках, служать прикрасою кухні, їдальні, вітальні, кабінету та інших приміщень. У нашому гончарному кооперативі ви знайдете вазочки різних розмірів у вигляді тварин, найнеймовірніших форм і забарвлення.

На обідньому столі чудово виглядає одна велика ваза з квітами або фруктами. Журнальний столик можна прикрасити високою і вузькою вазою або ж низькою сферою. «Сімейка» ваз, виконаних в одному стилі, - оригінальна і ефектна прикраса будь-якого куточка кімнати.

Для додання приміщенню первісного стилю, його можна обставити керамічними вазами з шамоту. Забарвлення теплих тонів, великий вибір форм і покриття ангобами та глазур'ю - такі вироби грубуваті на вигляд, але надають приміщенню надзвичайної оригінальності.

Глиняна ваза з історичним малюнком підійде для любителів подорожей, загадок древніх культур. Ваза, прикрашена квітами, розкриє романтичну натуру.

Керамічні вази від кооперативу «Кераміка» гармонійно впишуться в інтер'єр будь-якого дизайну. Це прекрасний вибір для цінителів стилю, вишуканості та ексклюзиву. Ціни на всі види керамічної продукції ви знайдете у прайс-листі http://ceramica.ub.ua/prices/