Керміка... Сувеніри з кераміки... Як все розпочиналося?

А ви бачили, як в'є своє гніздо ластівка? Крім билиночок, які використовують усі пернаті, в її справі задіяна ще й глина. Тим більше саме цей будівельний матеріал ластівки використовують як основний. Адже не дарма в українській відомій казці говориться «Бджілка ліпить з воску, а ластівка - з глини». Проте це лише частина "казки" в казці, а все інше - давно перевірені факти...

Цілком можливо, що у давні часи, спостерігаючи за працею пташки, люди прийшли до думки, що і вони так само можуть зводити хатини-мазанки. Проте сьогодні глину використовують для виготовлення прекрасних керамічних сувенірів.

Якщо у первісні часи кераміка була більш поширена у сфері побуту, то сьогодні високорозвинена культура давнини зав'яла. Зараз є досить багато експерементаторів, які працюють вручну з глиною й виготовляють найрізноманітніші неперевершені речі. Тому кераміка стала об'єктом художньої творчості, яка з кожним роком розвивається все швидше.

Коротко про ручну роботу...

На території України є достатня кількість підприємств, які пропонують широкий асортимент арт-кераміки. Проте не всі вони можуть похизуватися виробами ручної роботи. Компанія “Кооператив Кераміка” пропонує найширший в Україні асортимент сувенірів з кераміки, які виконані руками вправних майстрів. Саме тому, кожен виріб, який реалізує фірма не схожий один на одного. Вони всі ексклюзивні та неповторні.

Майстри компанії “Кооператив Кераміка” виготовляють таку продукцію, яка навіть і близько не порівнюється з потоковим виробництвом декоративної кераміки. Художники фірми звичайно ж виконують значно меншу кількість сувенірів з кераміки, але творіння їхньої праці стають справжньою арт-керамікою.

Процес виробництва керамічних сувенірів

Компанія “Кооператив Кераміка” вже давно відома на ринку керамічних виробів не тільки України, але й за її межами. Продукція фірми давно пересікла кордони Греції, Австрії, Іспанії, Норвегії, Італії, Німеччини, США, Росії, Франції, Данії та інших країн. Сувеніри підприємства знаходяться у приватних колекціях.

Виробництво арт-кераміки побудоване на високому професіоналізмі художників, які мають академічну освіту. Всі майстри мали персональні виставки. Кожен із художників, який працює в колективі, працює у власному стилі та має свою техніку виконання, яка охоплює глибину майстерності далекого минулого у виготовленні виробів ліпнини та художнього розпису.

Як результат, формується широка палітра кольорів та різноманіття виробів на будь-який стиль та смак: вази, статуетки, підсвічники, художні картинні композиції з використанням глини, скла й різноманітних порід дерев, квіткові горщики й сувеніри, в кожному з яких живе частинка душі автора.

Відвідайте компанію “Кооператив Кераміка” і купуйте оригінальні і стильні вироби з кераміки! Ви залишитесь приємно здивовані витворами справжніх талантів!