Про нас

Кооператив Кераміка пропонує величезний вибір авторських керамічних виробів: керамічні вази різних розмірів, керамічні горщики для квітів, декоративні тарілки, керамічні статуетки, сувеніри з кераміки, декоративні панно тощо. У фотокаталозі товарів ви знайдете кераміку на будь-який смак - від давньогрецьких мотивів до сучасної абстракції. Вся продукція виконана художниками-професіоналами з академічною освітою.

Кооператив «Кераміка» зацікавлений в співпраці з оптовими покупцями. Для таких клієнтів ми підготували надзвичайно вигідну пропозицію.

Кооператив «Кераміка» має величезний досвід створення різноманітних керамічних виробів. Об'єднання було засноване в 1987 році. Наші художники та гончарні майстри перейняли кращі традиції попередніх умільців і постійно покращують свої знання, щоб створювати справжні керамічні шедеври.

«Кераміка» є передовим виробником України. Керамічні вироби нашого виробництва гідно представляють країну на міжнародних виставках. Так, кооператив був дипломантом і учасником всесоюзної виставки кераміки в м. Київ 1989 року, виставки «ІmportShop-99» (Берлін), вернісажу «Інтер Дизайн 2003» (Львів), «Інтер'єр Дизайн 2003» (Харків), експозиції «Lenta Lynn Jarret 2004» в США, ярмарки« Lehі.Ke 2006» (Іспанія),«Art Expo 2008» (Молдова).

За 20-річну історію кооператив «Кераміка» став заслуженим конкурентом на світовому ринку. Наші керамічні вироби посіли гідне місце в приватних колекціях Італії, Франції, Іспанії, Німеччини, Норвегії, Греції, Австрії, Росії, Данії, США, Ізраїлю та багатьох інших країн.

Більше інформації про продукцію компанії ви можете дізнатись тут.

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create